Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Iggy Azalea Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Iggy Azalea Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
42 0

Gerçek adı Amethyst Amelia Kelly olan Iggy Azalea, Avustralyalı ünlü rapçi, şarkıcı ve modeldir. 2011’den beri aktif bir kariyere sahip ve 7 Haziran 1990’da doğdu. Sahne adı olarak Iggy Azalea kullanıyor ve rapçi olmak için ülkesinden Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. Şöhretinin çoğunu YouTube’da yayınladığı Pussy adlı şarkısına borçludur.

Iggy Azalea Sidney’de doğdu ve Yeni Güney Galler’de büyüdü. Babası ressam ve çizgi roman sanatçısı, annesi ise ev hanımıdır. Iggy’nin iki kız kardeşi var. Çocukken bir rap grubunun üyesiydi, ancak grup üyelerinin ciddiye almaması nedeniyle gruptan ayrılmaya karar verdi. Kendini hırslı bir kadın olarak tanımlıyor ve başarılı olmak için ne gerekiyorsa yapabileceğini söylüyor.

Boyu:178 Cm
Kilosu:65 Kg
Vücut Ölçüleri:87-66-96 Cm
Göz Rengi:Kahverengi

İlk albümü The New Classic’i 2014 yılında çıkardı ve bu albüm Amerika Birleşik Devletleri Rap ve R&B/Hip-Hop müzik listelerinde bir numara oldu. Buna ek olarak, Avustralya, Kanada listelerinde ikinci, Amerika Birleşik Devletleri ve Yeni Zelanda müzik listelerinde üçüncü sırada yer aldı. 2019 yılında ikinci albümü In My Defense’i çıkardı. 2021’de üçüncü albümü The End of an Era’yı çıkardı.

Iggy Azalea Boyu

Boy: 178 Cm

Iggy Azalea Kilosu

Kilo: 65 Kg

Iggy Azalea Göz Rengi

Göz Rengi: Kahverengi

Iggy Azalea Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-66-96 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir