Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Bella Poarch Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Bella Poarch Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
41 0

Bella Poarch, 8 Şubat 1997 doğumlu Amerikalı bir sosyal medya fenomeni ve şarkıcısıdır. Kariyeri 2020’de başlayan en yeni sosyal medya fenomenlerinden biridir. Yeni sosyal medya ünlülerinin çoğu gibi, Bella Poarch da ününün çoğunu TikTok’a borçludur. 2020 yılında İngiliz rapçi Millie B’nin şarkısını dudak senkronizasyonu yaptığı TikTok videosu ile çok beğenildi. Bugün TikTok’ta 75 milyondan fazla takipçisi var.

Bella Poarch, 2015-2020 yılları arasında beş yıl askerlik yaptı. Sosyal medyada ünlü olduktan sonra şarkıcılık kariyerine devam etmek istedi ve 2021’de ilk single’ını çıkardı.

Boyu:157 Cm
Kilosu:55 Kg
Vücut Ölçüleri:84-58,5-86 Cm
Göz RengiKoyu Kahverengi

2021 yılında Global Kategoride MTV Millennial Awards’a aday gösterildi ancak ödülü kazanamadı. Buna ek olarak, En İyi Görsel Efekt dalında Build a Bitch müzik videosu ile MTV Video Müzik Ödülleri’ne aday gösterildi. Şarkıcılık kariyerinde başarılı olup olmayacağı bilinmiyor ama gelecek vaat eden yeni sanatçılardan biri gibi görünüyor. Zaman zaman TikTok videolarında şarkı söylemeye devam ediyor ve onu daha iyi tanımak isterseniz TikTok’ta takip edebilirsiniz.

Bella Poarch Boyu

Boy: 157 Cm

Bella Poarch Kilosu

Kilo: 55 Kg

Bella Poarch Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Bella Poarch Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-58,5-86 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir