Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Huda Kattan Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Huda Kattan Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
44 0

Huda Kattan, ünlü bir Amerikan güzellik blog yazarı, makyaj sanatçısı ve girişimcidir. 2 Ekim 1983’te doğdu ve 2010’dan beri aktif bir kariyere sahip. Her iki ebeveyni de Iraklı. 2006 yılında babasının Emirlikler’de öğretmen olarak çalışmaya başlaması nedeniyle Dubai’ye taşındı. Ancak birkaç yıl sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne geri döndü ve makyaj eğitimi aldı.

2010 yılında Dubai’ye tekrar taşınmaya karar verdi ve Revlon’da makyaj sanatçısı olarak çalışmaya başladı. Aynı yıl, WordPress aracılığıyla bir güzellik blogu başlattı. Makyaj eğitimleri ve ipuçları hakkında içerik yayınladı. Blogundan üç yıl sonra ilk kozmetik işini kurdu. Buna Huda Beauty adını verdi ve ilk ürünü olarak takma kirpik çıkardı. Ürünleri Kim Kardashian tarafından tercih edildi ve işletmesi kısa sürede çok başarılı oldu.

Boyu:164 Cm
Kilosu:62 Kg
Vücut Ölçüleri:91-66-94 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Daha sonra ürün portföyünü likit farlar, fondötenler, kapatıcılar, dudak kalemleri, likit rujlar ve göz farı paletleri gibi ürünlerle zenginleştirdi. Bugün Instagram hesabında 52,5 milyondan fazla takipçi mevcut. Her sponsorlu içerikten ortalama 18.000 dolar kazanmakta. Kim Kardashian ile yakın ilişkisi ile ünlüdür ve bu, şirketini açılır açılmaz popüler hale getirmiştir.

Huda Kattan Boyu

Boy: 164 Cm

Huda Kattan Kilosu

Kilo: 62 Kg

Huda Kattan Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Huda Kattan Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 91-66-94 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir