Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Miranda Kerr Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Miranda Kerr Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
40 0

Tam adı Miranda May Kerr olan Miranda Kerr, Avustralyalı ünlü bir iş kadını ve modeldir. 1997’den beri aktif bir kariyere sahiptir ve 20 Nisan 1983’te doğmuştur. Ününün çoğunu Victoria’s Secret’a borçludur. 2017’de Victoria’s Secret Meleği oldu ve bir anda dünya onun hakkında daha çok şey öğrenmeye başladı. Victoria’s Secret Angels’e seçilen ilk Avustralyalı model olduğunu belirtmekte fayda var. 2008’den beri Forbes tarafından oluşturulan en çok kazanan modeller listesinde kendine yer bulmayı başardı.

Miranda Kerr Sidney’de doğdu ve bir erkek kardeşi var. Çocukluğunda motosiklet yarışlarından ve ata binmekten zevk alırdı. Ayrıca büyükannesinin çiftliğinde çok fazla zaman geçirdi. Röportajlarında hep o güzel ve mutlu günlerden bahsediyor.

Boyu:175 Cm
Kilosu:54 Kg
Vücut Ölçüleri:84-60-87 Cm
Göz RengiMavi

2013 yılında vizyona giren The Bling Ring adlı bir film yapımında yer aldı. Buna ek olarak dört televizyon programında yer aldı. 2007’de How I Met Your Mother’da kendisi olarak yer aldı. 2016 yılında Australia’s Next Top Model yarışmasında konuk mentor olarak yer aldı.

Miranda Kerr Boyu

Boy: 175 Cm

Miranda Kerr Kilosu

Kilo: 54 Kg

Miranda Kerr Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Miranda Kerr Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-60-87 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir