Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Margot Robbie Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Margot Robbie Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
192 0

Tam adı Margot Elise Robbie olan Margot Robbie, Avustralyalı ünlü bir aktris. 2 Temmuz 1990’da doğdu ve 2008’den beri aktif bir kariyere sahip. Çoğumuz onu DC Extended Universe’deki Harley Quinn rolüyle tanıyoruz. 2017 yılında Time dergisi tarafından dünyanın en etkili insanlarından biri seçildi. Bunun yanı sıra 2019 yılında Forbes tarafından oluşturulan dünyanın en çok kazanan kadın oyuncuları listesinde yer aldı. Kariyerine 2008-2011 yılları arasında Neighbours adlı televizyon dizisindeki rolüyle başladı.

Anne ve babası o beş yaşındayken boşandı ve annesiyle büyüdü. Çocukluğunda çok enerjikti ve bu yüzden annesi onu sirk okuluna göndermeye karar verdi. Burada trapezde ustalaştı ve profesyonel sertifikasını sekiz yaşındayken aldı.

Boyu:168 Cm
Kilosu:57 Kg
Göz Rengi:Mavi
Vücut Ölçüleri:86-60-90 Cm
Eva Rinaldi from Sydney Australia, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Margot Robbie, kariyeri boyunca toplam 75 ödüle aday gösterildi ve bunların 14’ünü kazanmayı başardı. Kazandığı ödüllerden bazıları Kadın Film Gazetecileri Birliği, Eleştirmenlerin Seçimi Film Ödülleri, Florida Film Eleştirmenleri Birliği, Halkın Seçimi Ödülleri ve Gençlerin Seçimi Ödülleri’dir. The Suicide Squad, Peter Rabbit 2: The Runaway, Once Upon a Time in Hollywood, The Legend of Tarzan gibi birçok filmde rol aldı.

Margot Robbie Boyu

Boy: 168 Cm

Margot Robbie Kilosu

Kilo: 57 Kg

Margot Robbie Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Margot Robbie Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-60-90 Cm

Başlık Resim Lisansı: OxfamAustralia (https://www.youtube.com/channel/UCK5Qv6SoslwyU3cCoTEU7WA), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın