Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Megan Fox Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Megan Fox Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
203 0

Tam adı Megan Denise Fox olan Megan Fox, ünlü bir Amerikalı model ve aktris. 2001 yılından beri aktif bir kariyere sahiptir ve 16 Mayıs 1986 doğumludur. Şüphesiz dünyanın en ünlü ve başarılı modellerinden biridir. Buna ek olarak, modellik kariyerini öncelikli olarak sürdüren en başarılı aktristir. Kariyeri boyunca birçok ünlü film franchise’ında yer aldı ve eleştirmenlerden olumlu geri dönüşler aldı. Transformers serisi, oyunculuk kariyerinde yer aldığı en başarılı projeler arasında yer alıyor.

Tennessee’de doğdu ve Rockwood’da büyüdü. Ailesi, o sadece 3 yaşındayken boşandı. Fox’un bir kız kardeşi var. Çocukluğu boyunca 12 yıl katolik okuluna gitti. Çok katı bir ailede büyüdü, erkek arkadaşı olmasına veya herhangi bir arkadaşını evine davet etmesine izin verilmedi. Bu nedenle Megan Fox, çalışmaya ve geçimini sağlamaya başlar başlamaz evinden taşınmıştır. Ayrıca henüz 5 yaşında drama ve dans dersleri almaya başladı.

Boyu:163 Cm
Kilosu:52 Kg
Göz Rengi:Mavi
Vücut Ölçüleri:87-58-87 Cm

Kariyeri boyunca Transformers: Revenge of the Fallen, Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows, Think Like a Dog, Midnight in the Switchgrass ve Bad Boys II gibi birçok film yapımında yer aldı. Onu önümüzdeki yıl vizyona girecek olan Big Gold Brick ve Naya Legend of the Golden Dolphins yapımlarında izleyeceğiz. Filmlerin yanı sıra Megan Fox’lu Legends of the Lost, Robot Chicken DC Comics Special ve What I Like About You gibi birçok televizyon programında ve dizide yer aldı.

Megan Fox Boyu

Boy: 163 Cm

Megan Fox Kilosu

Kilo: 52 Kg

Megan Fox Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Megan Fox Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-58-87 Cm

Başlık Resim Lisansı: Erik Drost, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın