Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Jojo Siwa Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Jojo Siwa Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
77 0

Gerçek adı Joelle Joanie Siwa olan Jojo Siwa, ünlü bir Amerikalı dansçı, aktris, şarkıcı ve sosyal medya fenomenidir. 2013’ten beri aktif bir kariyere sahip ve 19 Mayıs 2003 doğumlu. Şöhretinin büyük bir kısmını günlük hayatıyla ilgili videolar paylaştığı YouTube kanalına borçlu. Sosyal medya kariyerinin yanı sıra iki sezon boyunca annesiyle birlikte Dance Moms programında yer aldı. Buna ek olarak, Kid in a Candy Store ve Boomerang gibi bazı popüler şarkıları var. 2020 yılında Time dergisi tarafından Dünyanın En Etkili 100 Kişisi listesinde yer almayı başarmıştır.

Boyu:175 Cm
Kilosu:54 Kg
Vücut Ölçüleri:81-58,5-84 Cm
Göz Rengi:Yeşil

Joelle Joanie Siwa, sahne adı olarak Jojo’yu kullanıyor. Annesi profesyonel bir dans eğitmeni ve kendisi gibi vlogger olan bir kardeşi var. Abby’s Ultimate Dance Competition adlı bir yarışmada en genç yarışmacı olduğunda büyük bir ün kazandı. Kariyeri boyunca single’lar çıkardı ve şarkıcılık kariyeriyle de daha geniş bir kitleye ulaşmayı başardı. Şu anda TikTok fenomeni olan Mark Bontempo ile bir ilişkisi var.

Rol aldığı bazı televizyon dizileri arasında Celebrity Family Feud, JoJo’s D.R.E.A.M Concert, The JoJo ve BowBow Show ve Nickelodeon’s Ultimate Halloween Costume Party sayılabilir. 2020 yılında Meghan Trainor’ın I Believe in Santa adlı müzik videosunda yer aldı.

Jojo Siwa Boyu

Boy: 175 Cm

Jojo Siwa Kilosu

Kilo: 54 Kg

Jojo Siwa Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Jojo Siwa Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-58,5-84 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın