Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Emma Stone Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Emma Stone Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
79 0

Gerçek adı Emily Jean Stone olan Emma Stone, dünyanın en ünlü Amerikalı aktrislerinden biridir. 2004 yılından bu yana profesyonel kariyerine devam etmektedir. 6 Kasım 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Akademi Ödülü dahil olmak üzere birçok prestijli ödül kazanmıştır. Ayrıca 2017 yılında dünyanın en çok kazanan aktrisiydi. Daha sonra Time dergisi tarafından yayınlanan Dünyanın En Etkili 100 Kişisi listesinde kendine yer bulmayı başardı.

Emma Stone, Krista Jean Stone ve Jeffrey Charles Stone’un kızı olarak Arizona’da doğdu. Annesi ev hanımıyken babası bir müteahhitlik şirketinin CEO’su ve kurucusuydu. Gençlik yıllarında sosyal ilişkilerini ve becerilerini büyük ölçüde etkileyen panik ataklar geçirmişti. Terapi almasına rağmen, yerel tiyatrolarda yer almanın panik ataklarının üstesinden gelmesine yardımcı olduğuna inanıyor.

Boyu:168 Cm
Kilosu:52 Kg
Vücut Ölçüleri:87-60-87 Cm
Göz Rengi:Yeşil

Emma Stone, kariyeri boyunca 63 ödüle aday gösterildi ve bunların 31’ini kazandı. Bu, diğer dünyaca ünlü aktrislere kıyasla inanılmaz büyük bir başarı. Kazandığı ödüllerden bazıları arasında Hollywood Film Ödülleri, MTV Film ve TV Ödülleri, Avustralya Sinema ve Televizyon Sanatları Akademisi Ödülleri, Venedik Film Festivali ve Genç Hollywood Ödülleri yer alıyor. İlk rol aldığı film 2007’de vizyona giren Superbad’di. Rol aldığı diğer filmler arasında The Amazing Spider-Man serisi, Irrational Man, Popstar: Never Stop Never Stopping, La Land ve Zombieland: Double Tap yer alıyor.

Emma Stone Boyu

Boy: 168 Cm

Emma Stone Kilosu

Kilo: 52 Kg

Emma Stone Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Emma Stone Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-60-87 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın