Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Carrie Underwood Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Carrie Underwood Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
84 0

Carrie Underwood, profesyonel kariyerine 2005 yılında başlayan ünlü bir Amerikan country müzik şarkıcısıdır. Bu yazıda Carrie Underwood’un vücut ölçüleri, kariyeri, göz rengi, kilosu, boyu ve daha fazlası hakkında daha fazlasını bulacaksınız.

Tam adı Carrie Marie Underwood olup 10 Mart 1983 doğumludur. 2005 yılında yarışma serisinin dördüncü sezonu olan American Idol’ü kazanmıştır. Yarışmayı kazandıktan sonra, Amerika Birleşik Devletleri’nde büyük bir ulusal tanınırlık kazandı. Aynı yıl Some Hearts adlı ilk albümünü çıkardı ve albüm sadece o yılın değil, tarihin de en çok satan ilk kadın çıkış albümü olmayı başardı.

İlk albümü üç Grammy Ödülü kazanmasına yardımcı oldu ve bu ödüllerden biri En İyi Yeni Sanatçı dalında oldu. İki yıl sonra, 2007’de Carrie Underwood, Carnival Ride adlı ikinci albümünü çıkardı. İkinci albümü aynı yıl iki Grammy Ödülü kazanmasına da yardımcı oldu.

Boyu:160 Cm
Kilosu:52 Kg
Vücut Ölçüleri:86-58-84 Cm
Göz Rengi:Ela

Carrie Underwood’un vücut ölçüleri 86-58-84 cm. Doğal sarı saçlarıyla dikkat çekiyor ve Carrie Underwood’un göz rengi ela. Ayrıca bir kadın için ortalama bir boyu var. Carrie Underwood’un boyu160 cm ve Carrie Underwood’un kilosu 52 kilogram. Oklahoma’da doğdu ve kendisinden büyük iki kız kardeşi var.

2008 yılında NHL oyuncusu olan Mike Fishes ile tanıştı ve çift 2009 yılında nişanlandı. Çift bir yıl sonra evlendi. İlk çocukları 2015’te, ikinci çocukları ise 2019’da dünyaya geldi. Bugün hala birlikteler ve Amerika’da yaşıyorlar ve çocuklarını büyütüyorlar.

Carrie Underwood Boyu

Boy: 160 Cm

Carrie Underwood Kilosu

Kilo: 52 Kg

Carrie Underwood Göz Rengi

Göz Rengi: Ela

Carrie Underwood Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-58-84 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın