Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Bruno Mars Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Bruno Mars Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
133 0

Bruno Mars, kariyerine 2004 yılında başlayan ünlü bir Amerikalı şarkıcı, plak yapımcısı ve söz yazarıdır. Aşağıda, Bruno Mars’ın vücut ölçüleri, kariyeri, göz rengi, boyu, kilosu ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Asıl adı Peter Gene Hernandez olup, 8 Ekim 1985 doğumludur. Sahne adı olarak Bruno Mars’ı kullanan sanatçı, farklı türlerde şarkılar üretmesiyle ünlüdür. Sıklıkla müzik ürettiği en popüler türlerden bazıları pop, reggae, rock, funk, soul ve R&B’dir.

2009 yılında Doo-Wops & Hooligans adlı ilk stüdyo albümünü çıkardı. Albümündeki üç şarkı tüm dünyadaki müzik listelerinde bir numara oldu. Bu single’lar The Lazy Song, Grenade ve Just the Way You Are idi. 2012’de ikinci stüdyo albümü Unorthodox Jukebox’ı çıkardı ve bu albüm de müzik listelerinde bir numara oldu.

Bruno Mars üçüncü albümü 24K Magic’i 2016’da çıkardı. Bu albüm, Yılın Albümü dahil yedi Grammy Ödülü kazandı. 2021’de, aynı zamanda dört Grammy Ödülü kazanan An Evening with Silk Sonic adlı ortak bir albüm çıkardı. Bruno Mars bugün itibariyle dünyada 130 milyondan fazla plak satmayı başardı. Kariyeri boyunca toplam 15 Grammy Ödülü kazandı ve bu ödüllerin üçü Yılın Rekoru kategorisinde.

Boyu:165 Cm
Kilosu:66 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):101-84-38 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Bruno Mars’ın vücut ölçüleri 101-84-38 santimetredir. Koyu kahve saçlarıyla ünlü olan Bruno Mars’ın göz rengi de koyu kahverengi. Çoğu insanın inandığının aksine, o uzun boylu değil. Bruno Mars’ın boyu 165 cm ve Bruno Mars’ın kilosu 67 kilogramdır. Hawaii’de doğdu. Profesyonel bir güreşçi olan Bruno Sam Martino’ya benzediği için babası ona iki yaşındayken Bruno demeye başladı.

2011 yılında model olan Jessica Caba ile çıkmaya başladı ve çift bugün hala birlikte. Hollywood Hills’de yaşıyorlar. Bruno Mars annesini 2013 yılında beyin anevrizması nedeniyle kaybetti.

Bruno Mars Boyu

Boy: 165 Cm

Bruno Mars Kilosu

Kilo: 66 Kg

Bruno Mars Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Bruno Mars Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 101-84-38 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın