Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Barbara Palvin Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Barbara Palvin Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
41 0

Barbara Palvin, 8 Ekim 1993 doğumlu ünlü Macar modeldir. 2006 yılından beri aktif bir kariyere sahiptir ve 2016 yılında Sports Illustrated Swimsuit Sayısında göründükten sonra büyük bir ün kazanmıştır. 2019 yılında uluslararası bir model haline gelmiştir. Victoria’s secret meleklerinden birisidir. Budapeşte’de doğdu ve asla model olmayı düşünmedi. Bir yetenek avcısı onu daha 13 yaşındayken keşfetti.

Bir çok dergide yer aldı. Bu dergilerden bazıları L’Officiel, Vogue, Marie Clarie, Glamour Hungary, Allure, Elle, Armani Exchange, H&M ve çok daha fazlasını içerir. Kariyeri boyunca Pull & Bear, Harper’s Bazaar, Jealouse Magazine, Express, Chaos gibi ünlü markaların birçok kampanyasında yer aldı.

Boyu:175 Cm
Kilosu:55 Kg
Vücut Ölçüleri:84-58-89 Cm
Göz Rengi:Mavi

Modellik kariyerinin yanı sıra iki film yapımında da rol aldı. İlki 2014 yılında vizyona giren Hercules adlı filmde Antimache rolünü oynamıştır. İkincisi ise 2021 yılında vizyona giren ve Eggzema rolünü canlandırdığı Tyger Tyger idi. 2017’de Tumblr’ın en popüler modeller listesinde yer aldı. Genel olarak ünlü Rus model Natalia Vodianova ile karıştırılır.

Barbara Palvin Boyu

Boy: 175 Cm

Barbara Palvin Kilosu

Kilo: 55 Kg

Barbara Palvin Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Barbara Palvin Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-58-89 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir