Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Bella Thorne Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Bella Thorne Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
79 0

Gerçek adı Annabella Avery Thorne olan Bella Thorne, ünlü bir Amerikalı aktris, şarkıcı ve modeldir. 8 Ekim 1997 doğumludur ve 2003 yılından beri aktif bir kariyere sahiptir. Ününün çoğunu 2007-2008 yılları arasında yayınlanan Dirty Sexy Money dizisindeki rolüne borçludur. Dizide Margaux Darling rolünü canlandırmıştır. Daha sonra My Own Worst Enemy adlı başka bir dizide rol alarak büyük ününü arttırmıştır. Daha sonra birçok yapımda yer aldı ve Amerika Birleşik Devletleri’nin en popüler ünlülerinden biri oldu.

Boyu:173 Cm
Kilosu:55 Kg
Vücut Ölçüleri:87-61-89 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Bella Thorne Florida’da doğdu ve üç kardeşi var. 2007 yılında trafik kazası sonucu babasını kaybetmiş ve annesi tarafından büyütülmüştür. Çocukluğu boyunca ailesinin birçok maddi sorunu vardı ve ailesine destek olmak için küçük yaşta çalışmaya başladı.

OnlyFans hesabı var ve platforma katıldıktan sonraki 24 saat içinde bir milyon dolardan fazla kazandı. İki haftada 2 milyon dolar kazanmayı başardı. You Get Me, The Snow Queen 2: The Snow King, The Death, and Life of John F. Donovan ve Katy Perry: Part of Me gibi birçok yapımda rol aldı.

Bella Thorne Boyu

Boy: 173 Cm

Bella Thorne Kilosu

Kilo: 55 Kg

Bella Thorne Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Bella Thorne Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-61-89 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın