Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sosyal Medya
  4. »
  5. Bedava YouTube Premium Hesapları – En Güncel Listeler!

Bedava YouTube Premium Hesapları – En Güncel Listeler!

Admin Admin - - 7 dk okuma süresi
99 2

Merhaba! Bugün dünyanın en büyük ve en çok kullanılan dijital video içerik dağıtım hizmeti olan Youtube’un az bilinen özelliklerini kullanabilmeniz için nasıl bedava YouTube Premium hesabı alabileceğinizden bahsedeceğiz.

2005 yılında kurulan Youtube, yakaladığı büyük başarı ile sadece bir yılda değerini 1 milyar dolar düzeyine çıkardı ve Google tarafından satın alındı. Teknoloji ve internet dünyasının en sansasyonel şirket satın almalarından biri olan YouTube’un Google tarafından satın alınmasıyla Google’ın internetteki ağırlığı daha da arttı.

2020 yılı itibari ile 2 milyardan fazla kullanıcısı olan YouTube, Google’ın arama sayfasından sonra dünyanın en çok ziyaret edilen web sitesidir. İnternette yayınlanan pek çok içerik gibi Youtube’da yayınlanan müzik videoları başta olmak üzere pek çok içerik telif hakkı tartışmalarını da beraberinde getirdi ve Youtube 2014 yılında ücretli müzik hizmeti YouTube Music’i hayata geçirdi. Bugün YouTube’da 1,5 milyardan fazla video var. Ve her saniye bu saniye artıyor. 2019 geliri 15 milyar doların üzerinde ve bu gelirin önemli bir kısmı reklamlardan geliyor.

2018 yılında yeniden yapılanan YouTube Müzik hizmeti, adını Premium olarak değiştirmiş ve kullanıcılarına aşağıdaki hizmetleri sunmaya başlamıştır;

• Herhangi bir reklamla kesintiye uğramadan müzik ve video izleyebilme ve dinleyebilme.
• Cep telefonu veya tabletteki YouTube uygulaması arka planda kalsa bile video/müzik oynatmaya devam etme.
• Videoların internet dışı ortamlarda da izlenebilmesi için cihazlara indirilmesi.
• Youtube tarafından özel olarak üretilmiş “YouTube Originals” içeriğine erişim.

Basit gibi görünen bu özellikler arasında özellikle YouTube uygulamasının arka planda dahi çalışmaya devam etmesi ve reklamların tamamen ortadan kalkması gibi birçok kişi ücretsiz bir YouTube Premium hesabı almak istiyor.

Aşağıda bulabileceğiniz YouTube Premium ücretsiz hesap listesi ile, Yazıloji ziyaretçilerinin nasıl ücretsiz bir YouTube Premium hesabına sahip olabileceğini açıklayacağız.

Bedava YouTube Premium Hesapları 2023 yılında popülaritesini daha da artırdı. Bunun en önemli nedenlerinden biri Google’ın “YouTube Originals” içeriklerine yaptığı büyük yatırımlar ve reklamların görüntülenmesini engelleyen eklenti ve uygulamalara karşı etkili önlemler geliştirilmiş olması. YouTube Premium, Google’ın G Suite gibi diğer ücretli hizmetlerini içermez

Bedava YouTube Premium Hesabı Nasıl Alınır?

Bedava YouTube Premium üyeliği kullanımda olan hesaplar için tanımlı olduğu için aşağıdaki Bedava Youtube Premium hesap listesinde yeni bir Google hesabı için kullanıcı ve şifreyi sizlerle paylaşacağız. Mevcut bir hesabınız varsa, onu ücretsiz bir YouTube Premium hesabına dönüştürmenin tek yolu süreli hediye kuponlarıdır. Yeni hesabınızla Google’da oturum açtıktan sonra, herhangi bir Google uygulamasının sağ üst köşesinde profil fotoğrafınızın bulunduğu bölmeden hesaplarınız arasında geçiş yapabilirsiniz.

Veya kafa karışıklığından korkuyorsanız, biri normal hesabınızla, diğeri ücretsiz YouTube Premium hesabınızla olmak üzere iki farklı tarayıcı kullanabilirsiniz.

YouTube Premium aylık bir abonelik sistemi olduğu için Bedava YouTube Premium Hesabı listesinde yer alan kullanıcı adları ve şifreler de sınırlı süreli üyeliklere sahiptir. Kullanmış olduğunuz ücretsiz YouTube Premium hesaplarının süresi dolarsa aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilir veya YouTube Premium ücretsiz hesap listesi 2021 yılı boyunca yayında kalacağından kendinize yeni bir ücretsiz YouTube Premium hesabı seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. .

Bedava YouTube Premium Hesapları, 2023’de alınan hesaplardır. Ve tamamen yasaldır. Hesaplar alınırken herhangi bir yasa dışı yöntem, sızma, hesap kırma, şifre çalma kullanılmamıştır. Bedava Youtube Premium hesabınızı üyelik süresi bitene kadar gönül rahatlığıyla kullanabilir, Google’ın sunduğu tüm özel içeriklere ulaşabilir, reklamlarla uğraşmadan video ve müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca Google’ın devasa müzik kitaplığına erişebilir ve onu bilgisayarınıza, telefonunuza veya tabletinize indirerek internete bağlı değilken bile videoların ve müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bedava YouTube Premium Hesap listesi 2023’de sürekli güncellenecektir. Ancak denediğiniz kullanıcı adı ve şifreler hala hata veriyor ve çalışmıyorsa bu muhtemelen Yaziloji’yi ziyaret eden başka bir kullanıcı tarafından alınmış ve şifresi değiştirilmiş demektir.

Bu gibi durumlarda listenin tekrar güncellenmesini bekleyebilir veya sayfanın alt kısmında bulunan iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçerek bedava YouTube Premium hesabı için kullanıcı adı ve şifre talebinde bulunabilirsiniz. Arkadaşlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf
Hesapların Hepsi tamamen tarafımıza aittir. Hepsi yasal yollarla elde edilmiştir ve hiç birisi illegal yollarla elde edilmemiştir. Güvenle Kullanabilirsiniz.

Neden YouTube? YouTube’u Bu Kadar Özel Yapan Nedir?

Google’ın kendisi gibi, YouTube da kendi sektöründe rakiplerinin toplamından daha fazla pazar payına ve kullanıcıya sahiptir. Şu sıralar “internetten video izlemek” denilince akla ilk gelen platform YouTube oluyor ve araba tamirinden bilgisayar programcılığına, düğün videolarından spor müsabakalarına, yemek tariflerinden kimya derslerine kadar sonsuz içeriğe sahip.

Sade arayüzü, 4K videoları desteklemesi, birçok müzisyenin klibini YouTube’da ilk kez yayınlaması, güncel haberciliğe olanak sağlaması ve halkın gözünden büyük olayların nasıl göründüğünü anlatması ile izleyiciler tarafından en çok tercih edilen platform haline geldi. Bu gelişme, içerik geliştiricileri AdSense gelirlerinden pay almak için YouTube’a çekti ve daha fazla içeriğin daha fazla kullanıcı çekmesiyle bugün tanık olduğumuz başarı hikayesi ortaya çıktı.

İlgili Yazılar

2 Yorum

Bir cevap yazın