1. Haberler
  2. Sosyal Medya
  3. Bedava Spotify Premium Hesapları – Ücretsiz Premium !

Bedava Spotify Premium Hesapları – Ücretsiz Premium !

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bedava Spotify premium hesabına sahip olmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? İşte bu sitede, bedava Spotify premium hesabına sahip olmanın tamamen yasal yollarını bulabilirsiniz. Bu yazıda, ücretsiz olarak Spotify premium hesabı edinmenin tüm yasal yolları ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Ücretsiz Spotify premium hesabını daha uzun süre kullanmaya devam etmek için bir (veya daha fazla) seçebilirsiniz.

Spotify, en popüler olmasa da günümüzün en popüler müzik platformlarından biridir. İnsanların müzik dinlemek istediklerinde tercih ettikleri bir numaralı uygulamadır. Ayrıca Spotify müzikten çok daha fazlasını sunuyor. Spotify’ın ve özellikle Spotify premium’un indirmeye değer bir uygulama olmasını sağlayan çeşitli özellikleri vardır. Bu yazıda, bedava Spotify premium hesabına sahip olmanın yollarını ve bedava Spotify premium hesabına sahip olmanızı gerektiren tüm yolları bulabilirsiniz!

Neden Bedava Spotify premium hesabına sahip olmalısınız?

Bununla birlikte, sunduğumuz yöntemlerle bedava Spotify premium hesabına sahip olma yöntemlerini neden kullanmanız gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Daha önce Spotify premium kullandıysanız, bu özelliklerden bazılarını zaten biliyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, Spotify premium’da keşfedilecek çok şey olduğu için aşina olmadığınız bazı şeyler de var. Daha önce hiç Spotify premium kullanmadıysanız bedava Spotify Premium hesabına sahip olmak için anlattığımız yöntemleri kullanarak neler elde edeceğinizi görmek için aşağıdaki nedenleri okumalısınız.

Sınırsız atlama ile ne istersen dinle

Spotify premium hesabına sahip olmanızı gerektiren Spotify premium özelliklerinden biri de sınırsız atlama özelliğidir. Spotify’ın ücretsiz sürümü, günde yalnızca üç atlamaya izin verir ve bundan sonra, atlayamazsınız ve çalma listenizin karışık listesinde sırada ne varsa onu dinlemek zorundasınız. Spotify’daki müzik dinleme deneyimi harika ama canınız ne isterse onu dinlemek, müzikten keyif almak için önemli bir şey. Parti havasındayken hüzünlü bir şarkı dinlemek istemezsiniz. Herhangi bir zamanda ruh halinize en uygun müziği bulmak için Spotify premium’a sahip olmanız gerekir.

Reklam yok, sadece müzik

Spotify premium’u harika yapan bir diğer önemli özelliği de reklamsız özelliğidir. Normal Spotify hesabı reklam içerir. Müzikle heyecanlanmaya yeni başladığınızda, bir reklamın kesintiye uğramasını istemezsiniz. Dikkatiniz dağılabilir ve müzik arasında reklam dinlemek istemezsiniz. Spotify premium hesabınızla, reklam olmadan müzik dinleyebilirsiniz.

Her yerde, her zaman dinleyin

Otobüs yolculukları, uçak yolculukları, uzun yürüyüşler… Bunların hepsi, en sevdiğiniz müziğe erişmek isteyeceğiniz yerlerdir. Ancak her zaman yanınızda internet bağlantınız olmayacak. Bir diğer husus da mobil verilerinizle müzik dinlemek internetinizin çok büyük bir kısmını harcayabilir ve bunu istemezsiniz. Spotify premium ile favori çalma listelerinizi ve müziklerinizi cihazlarınıza indirebilir ve internet bağlantınız olmadan da dinleyebilirsiniz.

podcast’ler

Daha önce de belirtildiği gibi, Spotify’da harika müzikten daha fazlası var. Evet, Spotify müzikle tanınır ama Spotify’daki podcast’lerin değeri göz ardı edilemez. Spotify’da her dilde ve her konuda sevebileceğiniz binlerce Podcast var. Dil öğrenimi, kişisel bakım, meditasyon, kısa öyküler ve daha pek çok şey hakkında podcast’ler dinleyebilirsiniz. Podcast’ler vakit geçirmek için harika araçlardır ve bölümleri Spotify premium ile indirebilirsiniz. Bu şekilde, istediğiniz zaman dinlemek istediğiniz podcast’lere erişebileceksiniz.

Spotify’daki podcast’lerle ilgili bir başka harika şey de kendi podcast’inizi oluşturabilmenizdir. İhtiyacınız olan her şey bir Spotify hesabı ve insanlarla paylaşabileceğiniz bir şey. Fikirlerinizi yaymak ve insanlarla bağlantı kurmak için harika bir platform.

Yüksek kaliteli müzik

Spotify premium hesabıyla sahip olacağınız bir diğer şey de yüksek kaliteli müzik. Dinlediğiniz müziğin kalitesi, deneyiminizin kalitesinin büyük bir göstergesidir. Kimse düşük kaliteli müzik dinlemekten hoşlanmaz. Spotify premium ile yalnızca yüksek kaliteli müzik dinleyeceksiniz.

Size özel çalma listeleri

Yeni müzikler keşfetmeyi seviyorsanız ya da aynı şeyleri tekrar tekrar dinlemekten sıkıldıysanız Spotify’ın bu özelliği tam size göre. Spotify’ı kullandıkça, Spotify ne tür müzikleri sevdiğiniz, en çok hangi sanatçıları dinlediğiniz ve bu bilgilere göre başka ne tür müzikleri sevebileceğiniz hakkında fikir sahibi olur. Sizin için oluşturulmuş birçok oynatma listesi bulabilirsiniz.

Çoğu insanın yaptığı gibi, muhtemelen farklı türde müzikler dinliyorsunuzdur. Spotify, dinlediğiniz her tür için farklı çalma listeleri oluşturur. Bu çalma listelerini ana Spotify menünüzde bulabilir ve dinlemeye başlayabilirsiniz.

Bir başka harika şey de Spotify’ın her yıl 100 şarkıdan oluşan bir çalma listesi oluşturması. O şarkılar bir yılda en çok dinlediğiniz şarkılardır. Geri dönüp déjà vu duyguları yaşayabilirsiniz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf
Hesapların Hepsi tamamen tarafımıza aittir. Hepsi yasal yollarla elde edilmiştir ve hiç birisi illegal yollarla elde edilmemiştir. Güvenle Kullanabilirsiniz.

Bedava Spotify Premium Hesabına Sahip Olmak – Ücretsiz Denemenizi Başlatın

Bedava Spotify premium hesabına sahip olmanın en iyi yolu, ücretsiz deneme(ler)inizi başlatmaktır. Spotify, ücretsiz denemeler konusunda çok cömerttir, bu nedenle yeterince uzun süre keyfini çıkarabileceksiniz. Tüm farklı planların farklı özellikleri vardır ve ücretsiz denemenizde seçtiğiniz plandan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz denemenizi nasıl başlatacağınız aşağıda adım adım açıklanmıştır.

  1. Spotify.com’a gidin ve “3 ay ücretsiz dene” seçeneğine basın.
  1. Denemek istediğiniz premium planı seçin.
  2. Halihazırda bir Spotify hesabınız varsa, bilgilerinizle giriş yapın. Eğer yoksa, hemen bir tane oluşturun. Bir hesap oluşturmak için erişiminiz olan bir e-posta adresine ihtiyacınız olacak.
  3. Bir ödeme yöntemi ekleyin ve işiniz bitti. Ödeme yapmak veya kredi kartı eklemek için PayPal’ı kullanabilirsiniz. Ücretsiz deneme süreniz sona erdikten sonra ödeme yapmak istemiyorsanız, bir aylık süreniz dolmadan denemenizi iptal etmeyi unutmayın. (Deneme süresi bireysel plan için 3 aydır. Diğer tüm premium planlar için ücretsiz deneme süresi 1 aydır).

Bedava Spotify premium hesabına sahip olmanın diğer yolları

Bedava Spotify premium hesabına sahip olmanın, kısaca ayrıntılı olarak açıklayacağımız olan başka yolları da vardır. Burada anlattığımız tüm yöntemlerin yasal olduğunu bir kez daha söylemekte yarar var.

Başkasının hesabını kullan

Bedava Spotify premium hesabına sahip olmanın ilk ve en yaygın yolu, başka birinin hesabını kullanmaktır. Hesabını sizinle paylaşmak isteyen başka biri varsa, o zaman ücretsiz Spotify premium hesabına sahip olabilirsiniz. Ancak Spotify premium’u ikinizin aynı anda kullanamayacağınızı unutmayın.

Ücretsiz denemenize devam etmek için farklı e-postalar kullanın

Sahip olabileceğiniz e-posta adreslerinde herhangi bir sınırlama yoktur, peki sizi başka bir e-posta adresiyle başka bir ücretsiz deneme yapmaktan alıkoyan nedir? Farklı e-posta adresleri ile Spotify premium ile sahip olduğunuz ayları uzatabilirsiniz. Ne kadar çok e-posta adresiniz varsa, Spotify’ın premium ücretsiz deneme sürümünü o kadar çok kullanırsınız. Kendi e-posta adresleriniz bittikten sonra arkadaşlarınızdan ve ailenizden onların e-posta adreslerini kullanmalarını isteyebilirsiniz.

Başka birinin aile planına katılın

Daha önce de belirtildiği gibi, Spotify’ın aile premium planı 6 kişiye kadar içerir. İçinde altıdan az kişinin olduğu bir aile planı olan birini bulabilirsiniz. Her iki durumda da, Spotify premium’larında fazladan bir yerle aynı fiyatı ödeyecekler. Bu Spotify premium planının bir parçası olmak kimseye zarar vermez. Bunu bir iyilik olarak isteyebilir ve planlarına katılabilirsiniz.

0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Bedava Spotify Premium Hesapları – Ücretsiz Premium !

Giriş Yap

Yazıloji ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Follow Us