Yazıloji

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Diğer
 4. »
 5. Bedava HBO Hesapları: Kullanıcı Adı ve Şifreleriyle! Güncel Liste!

Bedava HBO Hesapları: Kullanıcı Adı ve Şifreleriyle! Güncel Liste!

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
74 0

HBO, mevcut en popüler bağımsız video akış platformlarından biridir. Burada bedava HBO hesaplarını ve nasıl bedava HBO hesabına sahip olunacağını bulabilirsiniz. Sağladığımız tüm hesaplar tamamen yasal ve kullanımı güvenlidir. Hesap listesi bu sayfanın sonunda yer almaktadır. Giriş yapmaya çalıştığınız hesap çalışmıyor gibi görünüyorsa, bunun nedeni büyük olasılıkla sizden önce başka birinin kullanmasıdır.

Klasik ve yeni çıkan dizi ve filmlerle dolu bir platform arıyorsanız, HBO, böyle bir platformdan isteyebileceğiniz her şeyi sunmaya hazır. Keşfedilmeyi bekleyen, izlenmeye hazır pek çok film ve dizi var.

Neden Bedava HBO hesapları kullanmalısınız?

HBO’nun sahip olmaya değer benzersiz bir platform olmasını sağlayan pek çok harika özelliği vardır ve bu özellikler, sunduğumuz ücretsiz HBO hesaplarını neden kullanmanız gerektiğini açıklayan aşağıdaki başlıklarda açıklanacaktır.

Kapsamlı İçerik

HBO’yu tek başına harika bir platform yapan özelliklerden biri, alacağınız kaliteli içeriğin sayısıdır. İzlemekten keyif alacağınız yüzlerce içerik var ve tek üyelikle hepsine erişim sağlayabileceksiniz. Bir HBO hesabınız olduğunda, HBO kataloğundaki her içeriğe erişebileceksiniz.

HBO platformunun ortakları arasında Universal Pictures, Warner Bros ve 20th Century Fox yer alıyor. Bu prodüksiyon ortaklarından çeşitli içerikleri izleyebilirsiniz. TV şovları, filmler, belgeseller, realite şovları ve daha pek çok şey bulabilirsiniz.

Farklı cihazlardan izleyin

HBO ile birlikte gelen bir başka harika özellik de farklı cihazların kullanılabilirliğidir. Hesabınız olduğunda, en sevdiğiniz içeriği HBO’yu destekleyen herhangi bir cihazdan izleyebileceksiniz. HBO içeriğinin izlenmesi söz konusu olduğunda size büyük esneklik sağlayan HBO’nun kullanılabildiği çok çeşitli cihazlar vardır. HBO izleyebileceğiniz cihazlar şunlardır:

 • Xbox One
 • Samsung Akıllı TV
 • PlayStation 3
 • PlayStation 4
 • iPhone, iPad ve iPod touch (iOS 8.0’ın sonraki sürümleri, iOS 8.0 dahildir)
 • MacBook (desteklenen tarayıcıyla)
 • Windows PC (desteklenen tarayıcı ile)
 • Chromecast (desteklenen tablet ve/veya telefon ile)
 • Apple TV (3. nesil veya 4. nesil)
 • Android 5.0’ın sonraki sürümlerine sahip Android TV (Android 5.0 dahil)
 • Android cep telefonları (Android 4.2 ve sonraki sürümler)
 • Amazon Fire TV

Bedava HBO hesabına nasıl sahip olunur?

Ücretsiz HBO hesabına sahip olmanın başka yolları olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. HBO, platformlar için ücretsiz deneme vermeyi durdurduğu için seçenekler çok sınırlı, ancak yine de bazı seçenekler var. Bedava HBO hesabına sahip olmak için her zaman bu sayfanın sonunda verdiğimiz hesap bilgilerini kullanabilirsiniz.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwfİlgili Yazılar

Bir cevap yazın