Yazıloji

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Diğer
 4. »
 5. Bedava Grammarly Premium Hesabı: Hatasız Yazılar!

Bedava Grammarly Premium Hesabı: Hatasız Yazılar!

Admin Admin - - 4 dk okuma süresi
69 0

Yazılarınızı daha iyi hale getirmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Grammarly’i deneyin. Grammarly, lise ve üniversite öğrencileri arasında en çok tercih edilen cankurtaran araçlarından biridir. Aslında Grammarly, İngilizce denemeler ve herhangi bir yazılı içerik türü yazan herkes tarafından kullanılabilir. Bedava premium Grammarly hesaplarına yasal olarak erişmek istiyorsanız, bu makaleyi okumaya devam edin ve sonunda Grammarly premium hesapları için ücretsiz kullanıcı adlarını ve şifreleri göreceksiniz.

Kullanıcı adlarını ve parolaları denerseniz ve işe yaramazsa, bunun nedeni büyük olasılıkla başka birinin sizden daha önce kullanmasıdır. Sayfayı yenileyip tekrar deneyebilirsiniz. Size güzel bir bilgi daha, bu sayfada metnin tamamını okuyacak sadık okuyucular için özel bir yerde gizlenmiş bir kullanıcı adı ve şifre var!

Neden Grammarly premium’a ihtiyacınız var?

Artık Grammarly premium’un hayatınızda neleri iyileştirebileceği konusunda bir fikriniz olduğuna göre, neden bedava Grammarly premium hesaplarına ihtiyacınız olduğundan bahsedelim. Her şeyden önce, eğer bir lise veya üniversite öğrencisiyseniz, Grammarly premium sizi daha iyi bir öğrenci yapmak için hazır. İşte Grammarly premium’a ihtiyaç duymanızın bazı nedenleri

 • Tüm lise ve üniversite öğrencileri düzenli olarak kompozisyon yazar. Lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencisi olmanız fark etmez.
 • Akademik hayat deneme ve makale yazmayı gerektirir. Başarınızın belirleyicilerinden biri de bu denemeler ve makaleler olacaktır.
 • Yazılarınızın on kat daha profesyonel ve gramer açısından doğru görünmesini sağlamanın süper verimli bir yoludur. Kim denemelerini ve yazılı iletişim biçimlerini daha iyi hale getirecek bir platforma sahip olmak istemez ki?
 • Ayrıca Grammarly’i e-posta, mesaj ve diğer yazılı metinlerinizde kullanabilirsiniz.
 • Zamanınız kısıtlıysa, düşündüğünüzü yazın ve Grammarly’nin sizin için düzeltmesine izin verin.

Grammarly’nin ücretsiz sürümü ile metinlerinizi gramer açısından doğru hale getirebilirsiniz. Metinlerinizdeki tüm gramer hatalarını düzeltecektir. Ancak Grammarly premium ile daha fazla özellik kullanabilirsiniz. Grammarly premium, anlamlı, net ve sorunsuz şekilde iletilen metinler üretmenizi sağlar. Bedava Grammarly premium hesabına sahip olmanın avantajlarına daha yakından bakalım.

Başarılı makaleler, başarılı öğrenciler

Daha önce de belirtildiği gibi, gönderdiğiniz makaleler genel not ortalamanızın ve genel başarınızın bir göstergesi olacaktır. Hiçbir profesör kötü yazılmış bir makale istemez. Belirli bir ödevde bahsetmeniz gereken her şeyi söylüyor olabilirsiniz, ancak açık ve ilgi çekici değilse hak ettiğiniz notu alamayabilirsiniz.

Adım adım – Grammarly Premium Ücretsiz Deneme

Hala Grammarly premium ücretsiz denemesini denemek istiyorsanız, denemenizde yanlış bir şey yok. Adım adım Bedava Grammarly premium deneme hesabına nasıl sahip olabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 1. Grammarly.com’a girin
 2. “Hesabım yok”a tıklayın.
 3. E-postanızı yazın ve “kabul et ve kaydol” düğmesine tıklayın.
 4. Grammarly’i neden kullanacağınızı seçin
 5. Öğrenciyseniz mezuniyet yılınızı seçin
 6. Hesabınızda “premium”u seçin
 7. “Başlayın”a basın.
 8. Aylık planı seçin
 9. Ödeme yöntemini seçin
 10. Ödemeyi tamamlayın

Ardından, bir haftalık ücretsiz denemeniz başlayacak. Deneme süreniz bitmeden aboneliğinizi iptal etmeyi unutmayın, aksi takdirde işlem tamamlanacak ve kredi kartınızdan aylık ücret tahsil edilecektir.

MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwfİlgili Yazılar

Bir cevap yazın