Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Anne-Marie Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Anne-Marie Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
49 0

Tam adı Anne-Marie Rose Nicholson olan Anne-Marie, ünlü bir İngiliz şarkıcıdır. 2013 yılından bu yana aktif bir kariyer peşindedir ve 7 Nisan 1991 doğumludur. Kariyeri boyunca Sean Paul, Joey Badass, James Arthur gibi birçok ünlü yazarla işbirliği yapmıştır. İlk stüdyo albümünü 2018 yılında çıkardı ve Birleşik Krallık Albümleri listesinde ilk 3’e girmeyi başardı. Bu onun kariyeri için harika bir başlangıçtı. Kısa süre sonra yeni bir sanatçı için birçok ödül almaya başladı.

Essex’te doğdu ve Samantha adında tek bir kız kardeşi var. Çocukluğu boyunca West End yapımları ve Les Misérables gibi farklı yapımlarda rol aldı. 12 yaşında bir diğer ünlü sanatçı Jessie J ile birlikte Whistle Down the Wind’de yer aldı. Şarkıcılık kariyerine rağmen karate ile ilgileniyor ve Shotokan karatesinde siyah kuşak sahibi. 9 yaşından beri karate eğitimi alıyor. Ayrıca 2002’de iki kez altın madalya bile kazandı. Birleşik Krallık Geleneksel Karate Federasyonu Ulusal Şampiyonasında da altın madalya kazandı.

Boyu:168 Cm
Kilosu:65 Kg
Göz Rengi:Mavi
Vücut Ölçüleri:86-64-96 Cm

Pop, grime ve R&B olmak üzere üç ana türde şarkı söylüyor. Şimdilik iki stüdyo albümü çıkardı. İlki 2018 yılında vizyona giren Speak Your Mind ve sonuncusu ise 2021 yılında vizyona giren Therapy. 2020’de yayınlanan bir belgesel olan How to Be Anne-Marie’de kendisi oynadı. Aynı zamanda The Voice UK’nin onuncu sezonunda jürilik yapıyor.

Anne-Marie Boyu

Boy: 168 Cm

Anne-Marie Kilosu

Kilo: 65 Kg

Anne-Marie Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Anne-Marie Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-64-96 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir