Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Angelina Jolie Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Angelina Jolie Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
177 0

Angelina Jolie, ünlü Amerikalı aktrislerden ve film yapımcılarından biridir. 1982’den beri aktif bir kariyere sahip ve 4 Haziran 1975’te doğdu. Brad Pitt ile evlenene kadar dünyanın en popüler ünlülerinden biriydi. Evlendikten sonra odağını evlatlık çocuklarına kaydırdı. Altın Küre Ödülleri ve Akademi Ödülü kazanmanın yanı sıra kariyerinde çok sayıda ödül kazandı. Buna ek olarak, birçok kez Hollywood’un en çok kazanan oyuncusu olmuştur. İlk rolünü 1982’de babasıyla oynadığı Lookin’ to Get Out’ta aldı.

Angelina Jolie, Los Angeles’ta doğdu. Her iki ebeveyni de film endüstrisindeydi. Babası aktör Jon Voight ve annesi aktris Marcheline Bertrand’dır. Buna ek olarak, erkek kardeşi James Haven da bir aktör ve yeğeni Chip Taylor bir şarkıcı ve söz yazarıdır. Ailesi eğlence sektörüyle uğraşıyor ve Angelina Jolie’nin bu alanda kariyer yapması şaşırtıcı değil.

Boyu:169 Cm
Kilosu:50 Kg
Göz Rengi:Yeşil
Vücut Ölçüleri:90-58-90 Cm

Brad Pitt ve Angelina Jolie, 2005 yılında Bay ve Bayan Smith’in çekimleri sırasında birbirlerine aşık oldular. Çift 2014 yılında evlendi ve boşanana kadar 12 yıllık bir ilişkileri vardı. Üç biyolojik ve üç evlatlık çocuğu var. Rol aldığı ünlü filmlerden bazıları Those Who Wish Me Dead, Kung Fu Panda 3, Changeling, A Mighty Heart ve Sky Captain and the World of Tomorrow’dur.

Angelina Jolie Boyu

Boy: 169 Cm

Angelina Jolie Kilosu

Kilo: 50 Kg

Angelina Jolie Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Angelina Jolie Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 90-58-90 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın