Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Lana Del Rey Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Lana Del Rey Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
171 0

Gerçek adı Elizabeth Woolridge Grant olan Lana Del Rey, ünlü bir Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır. 21 Haziran 1985’te doğdu ve 2005’ten beri profesyonel kariyerinin tadını çıkarıyor. Kariyerinde birçok başarı ile Amerika Birleşik Devletleri’nin en popüler müzisyenlerinden biri olarak kabul ediliyor. Şarkılarında 1950’ler ve 1960’ların Americana’sından ilham alıyor. Genellikle rock, dream pop ve barok pop türlerinde şarkı söylüyor. Lana Del Ray, başarılı kariyeri ile birçok prestijli ödülün de sahibi oldu.

Patricia Ann ve Robert England Grant Jr.’ın ilk kızı olarak Manhattan’da doğdu. Kendisinden küçük iki kardeşi var. Annesi bir öğretmendi ve babası girişimci bir alan yatırımcısı olmadan önce bir mobilya şirketi çalışanıydı.

Boyu:170 Cm
Kilosu:60 Kg
Vücut Ölçüleri:87-61-89 Cm
Göz Rengi:Ela

İlk stüdyo albümü Lana Del Rey’i 2010 yılında çıkardı. Kariyeri boyunca Chemtrails over the Country Club, Norman Fucking Rockwell!, Lust for Life, Honeymoon, Ultraviolence ve Born to Die olmak üzere yedi albüm çıkardı. Şu anda önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan Blue Banisters üzerinde çalışıyor. Norman Fucking Rockwell, The Kacey Musgraves Christmas Show, Tower of Song: A Memorial Tribute to Leonard Cohen, Freak gibi birçok film yapımında yer aldı.

Lana Del Rey Boyu

Boy: 170 Cm

Lana Del Rey Kilosu

Kilo: 60 Kg

Lana Del Rey Göz Rengi

Göz Rengi: Ela

Lana Del Rey Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-61-89 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın