1. Haberler
  2. Diğer
  3. Bedava NordVPN Hesapları: Bakış Açınızı Genişletin

Bedava NordVPN Hesapları: Bakış Açınızı Genişletin

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

VPN uygulamaları çeşitli nedenlerle kullanılır ve cihazlarınızda güvenilir bir VPN hizmetine sahip olmak için oldukça yararlı olabilirler. NordVPN, hepsi arasında en popüler ve güvenilir VPN hizmetlerinden biridir. Burada Bedava NordVPN hesaplarını ve Bedava NordVPN hesabına nasıl sahip olunacağını bulabilirsiniz. Hesap listesi bu sayfanın sonunda yer almaktadır. Hesap bilgileri çalışmıyorsa eğer, sık sık yenilediğimiz için yenilenen hesapları görmek için bu sayfaya tekrar dönebilirsiniz. Hemen işe yarayacak hesap bilgilerini bulmak istiyorsanız, bu makalenin bir yerinde gizli hesap bilgilerine erişmek için metnin tamamını okumanız önemle tavsiye ederiz.

İnternette bulabileceklerinizin bir sınırı yoktur, ancak bölge veya engellenen içerikle ilgili bazı kısıtlamalar olabilir. NordVPN gibi iyi ve güvenilir bir VPN hizmeti, içeriğin engellenme nedeni ne olursa olsun, engellenen içeriğe erişmenize yardımcı olabilir. Bugün NordVPN’in ne olduğunu ve neden sahip olmaya değer iyi bir VPN hizmeti olduğunu paylaşacağız.

Neden Bedava NordVPN hesapları kullanmalısınız?

Çeşitli bölgeler için iyi bir VPN hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Görmeniz gereken içerik ülkenizde engellenmiş veya mevcut olmayabilir. Bu engelleme, içeriği hiçbir şekilde göremeyeceğiniz anlamına gelmez. Bu, yalnızca içeriği görmenize yardımcı olacak iyi bir VPN hizmetine ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Sağladığımız ücretsiz NordVPN hesaplarını neden kullanmanız gerektiğini görelim.

Sunucular: Evinizden dünyanın herhangi bir yerinde olun

Bir VPN hizmetinin kalitesinin ana belirleyicilerinden biri sunucu sayısıdır. Daha fazla sunucu olduğunda, ister video akışı ister engellenen içerik olsun, daha fazla içeriğe erişiminiz olacağı anlamına gelir. YouTube, Netflix, Amazon Prime Video ve diğer web siteleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birçok platformda bazı bölgesel kısıtlamalar vardır. NordVPN ile 59 farklı ülkede bulunan 5000’den fazla hizmete erişebileceksiniz. Bu kadar geniş sunucu çeşitliliği ile birçok içeriğe erişim sağlayabilirsiniz.

Yüksek Hız: Mümkün olduğu kadar hızlı erişim

NordVPN’i sahip olunmaya değer bir hizmet haline getiren bir diğer özellik ise sahip olacağınız hizmetin yüksek hızıdır. İyi ve yüksek bir hız sunan VPN hizmeti oluşturmak kolay değildir ve konu hız olduğunda NordVPN harikadır. NordVPN, cihazınızda, onu kullanırken size çok yardımcı olacak iyi bir hız tutarlılığı ve kararlılığı sunar.

NordVPN Gizliliğe Değer Veriyor!

VPN hizmetleri, engellenen içeriğe erişim sağlamak için popüler olsa da, bundan daha fazlası var. VPN hizmetleri, gizliliği korumak için harika bir araçtır. Teknoloji çok gelişmiş olduğu için cihazınızı bilgisayar korsanlarından ve üçüncü şahıslardan korumak zor olabilir. NordVPN, IP adresinizi gizlerken konumunuzu değiştirmenize yardımcı olur, yani hiç kimse yerinizi ve eylemlerinizi takip edemez. NordVPN kullandığınız sürece hiç kimse hangi siteleri ziyaret ettiğinizi tespit edemez.

Bedava NordVPN hesabına nasıl sahip olunur?

Artık NordVPN’i almaya değer bir VPN hizmeti yapan özelliklerini bildiğinize göre, bedava NordVPN hesabına sahip olmanın yöntemlerine bir göz atabiliriz. Daha önce de belirttiğimiz gibi, sunduğumuz yöntemler tamamen yasal ve kullanımı güvenlidir.

Ücretsiz deneme

Bedava NordVPN hesabına sahip olmanın en uygun yollarından biri ücretsiz denemedir. NordVPN, 30 gün sürecek ücretsiz bir deneme sunar. Bu, otuz gün boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz bir NordVPN hesabına sahip olabileceğiniz anlamına gelir. İşte NordVPN’de ücretsiz denemenin adımları:

  1. İstediğiniz bir NordVPN planı seçin.
  2. “Ödemeye devam et”i tıklayın.
  3. Ödeme bilgilerini doldurun (para, kartınızdan veya sağladığınız diğer ödeme yöntemlerinden çekilecektir. Satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde geri ödeme talebinde bulunursanız, para size geri gönderilir ve iade edilmesine rağmen 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.)
  4. Bir hesap oluşturun.
  5. NordVPN uygulamasını indirin.
  6. Uygulamayı açın.
  7. NordVPN uygulaması aracılığıyla oturum açın.
  8. Bir sunucuya bağlanın.
MailŞifre
[email protected]711kasfjren
[email protected]1346fgerewr
[email protected]1240awrha
[email protected]348awfho
[email protected]1245wrwor
[email protected]239kawrih
[email protected]215egwere
[email protected]124ajowf
[email protected]237skjdgf
[email protected]2359njakwf0
joy
Joy
0
cong_
Cong.
0
loved
Loved
0
surprised
Surprised
0
unliked
Unliked
0
mad
Mad
Bedava NordVPN Hesapları: Bakış Açınızı Genişletin

Giriş Yap

Yazıloji ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Follow Us