Yazıloji

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Biyografi
  4. »
  5. Addison Rae Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Addison Rae Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
99 0

Tam adı Addison Rae Easterling olan Addison Rae, ünlü bir Amerikan sosyal medya kişiliği, dansçısı ve şarkıcısıdır. 6 Ekim 2020’de doğdu ve 2019’dan beri kariyerinin tadını çıkarıyor. Ününün çoğunu TikTok’taki videolarına borçlu. Temmuz 2019’da bir TikTok hesabı açtı ve dans videoları paylaştı. İnanılmaz yeteneği ile popüler olması uzun sürmedi. Bugün TikTok’ta 88,8 milyondan fazla takipçisi var ve bu onu platformda en çok takip edilen üçüncü sosyal medya kişiliği yapıyor. 2020’de Forbes tarafından en çok kazanan TikTok ünlüsü olarak ilan edildiğini belirtmekte fayda var.

Çocukluğunu da burada geçirdiği Lafayette, Louisiana’da doğdu. Lucas Lopez ve Enzo Lopez adında iki erkek kardeşi vardır. Anne ve babası çocukken boşandı, ancak 2017’de yeniden evlendiler. Her iki ebeveyninin de TikTok hesapları var ve babasının ve annesinin sırasıyla 5 ve 13 milyon takipçisi var. 6 yaşından beri dansla ilgileniyor ve Amerika’da birçok dans etkinliğine katıldı. TikTok’ta ünlü olmadan önce Louisiana Eyalet Üniversitesi’ne gidiyordu ama sonra sosyal medya kariyerine odaklanmak için okulunu bıraktı.

Boyu:168 Cm
Kilosu:55 Kg
Göz Rengi:Kahverengi
Vücut Ölçüleri:90-61-92 Cm

2021’de Obsessed adlı tek bir single çıkardı. Single, Amerika Birleşik Devletleri Bubbling Under Hot 100 Singles’da 10 numara ve Birleşik Krallık Independent Singles Charts’ta 9 numara olmayı başardı. Ayrıca Spy Cat ve He’s All That adlı iki film yapımında yer aldı. Ayrıca Keeping up with the Kardashian, ESPN’de UFC, UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 ve Entertainment Tonight gibi çeşitli televizyon programlarında yer aldı.

Addison Rae Boyu

Boy: 168 Cm

Addison Rae Kilosu

Kilo: 55 Kg

Addison Rae Göz Rengi

Göz Rengi: Kahverengi

Addison Rae Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 90-61-92 Cm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın